X
Lütfen Para Birimi Seçiniz Türk Lirası $ US Dollar

Web Tasarım

Web Tasarım Projelerimizi hayata geçirirken amacımız, sadece güzel görünen bir web sitesi yapmak değil, kullanıcıların deneyimleri doğrultusunda ve arama motorları ile dost bir web site tasarımı yaparak gerçekten işinizi geliştiren, satışlarınızı arttıran bir web sitesi yapmak.

Web sitesi hazırlamanın en kolay iki yolu

Hazır web tasarım paketlerimiz ile aynı gün içinde web siteni kur veya profesyonellerimize tasarlat

Satın almak için yardım al; Hemen bize yaz veya 0850 840 21 64'den bizi ara.
Pzt-Cm 09:00 ile 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Teknik bilgim yok hazır web paketleri ile kendim yapabilir miyim?

Evet, çok rahatlıkla senin web siteni sen tasarlaya bilirsin. İçeriklerini web sitene kolayca ekleyebilir güncel web sitesine sahip olabilirsin. Ayrıca zorluk yaşarsan destek ekibimizden her an ücretsiz destek alabilirsin.

Web sitesini yaptırdıktan sonra başka ücret ödüyor muyum?

Özel yazılım hizmetimizden faydalanmışsanız her yıl sadece alan adı, hosting, ssl gibi kullanmış olduğunuz lisans ücretlerini ödersiniz yazılım için herhangi bir ödeme yapmayıp ömürlük kullanabilirsiniz. Hazır web paketimizi kullanmışsanız paketin özelliklerine göre ücretlendirilirsiniz. Örneğin bir paket yıllık kiralanırken diğer bir paket ömürlük olabileceği için hazır web paketlerimizde satın alımlarda ürün detayını iyice inceleyebilir veya satış öncesi bizlere sorabilirsiniz.

Tasarım kısmi açık kaynak mı, html css düzenleyebilir miyiz?

Özel yazılımlarımızda tüm kodlar açık kaynaklı olup tüm erişim haklarına sahip olursunuz. Hazır web paketlerimizde 1 dosya harici tüm dosyalar açık kaynak olup bütün değişiklikleri yapabilirsiniz. Hariç olan bir dosyada yazılım lisans kodları mevcut olup şifrelenmiştir ve bu dosya sizin tasarım yapmanıza engel değildir.

Web sitesinin bana ne gibi faydaları olur?

İnternet şuanda tüm dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Web siten varsa sende bu milyonlarca pazara ürün sunabilir, ürün satabilir ve prestij kazanabilirsin. Web sitesi pazara ulaşmanın en kolay ve en ekonomik yoludur.

Alan adım var web sitesi yaptırmak istiyorum alan adı almam gerekir mi?

Hayır, tekrar alan adı alman gerekmez var olan alan adınla yeni web sitesi yaptırabilirsin. Alan adının DNS yönlendirmelerini yaparak yeni web sitesi yaptırabilirsin.

Web tasarım nedir? Web tasarımı, internet sitesinin planlanması ve kurulum aşamasıdır. İnternet sitesinin görünümü, kod yapısı, grafiksel çalışmalarını kapsayan çalışmadır. Herhangi bir kurum veya bireyin kimliğinin yansıtılma ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan çevrimiçi dosyalara internet sitesi, bu sitelerin oluşturulma sürecine ise web tasarım denir.HTML yazılım bilgisi web tasarımı için ayrılmaz bütündür. Bu sebeple, web tasarım yapacak olan tasarımcının web teknolojilerine hâkim olması gerekmektedir.

Devamını Göster