X
Lütfen Para Birimi Seçiniz Türk Lirası $ US Dollar

Müşterilerimiz

Ticaretle uğraşan insanların arzularını gerçekleştirmesine ve kurumsal kimliklerini tam olarak ortaya koyabilmelerine yardımcı olmak için çalışıyoruz. 1000 + Mutlu Müşteri

Dijital dünyada yerini almak için
ihtiyacın olan her şey İDEAMAX’ da seni bekliyor.

Tüm İDEAMAX Ürünlerini Keşfet

İdeamax Bilgi Teknolojileri 2014 yılından bu yana binlerce esnaf ve KOBİ’ye web sitesi, eticaret sitesi, dijital çözümler sağlamıştır ve sağlamaya devam etmektedir. 6 yıldan fazla sürede hiç yok denilecek kadar az müşteriyi memnun edememiştir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet sağlayan İdeamax için öncelik senin başarıya ulaşman ve teknoloji ile ilgili ihtiyacının sorunsuz giderilmesidir. Bu doğrultuda başarılı eticaret siteleri, web sayfaları oluşturmak için çalışmaktayız.

Devamını Göster

Türkiye’nin her ilinde, her sektörden mutlu müşterilerimiz yer almaktadır. Türkiye’deki yüzlerce iş ortağımızla birlikte çalışarak siz değerli müşterilerimizin başarılı eticaret siteleri, başarılı web siteleri oluşturmasını ve yönetmesini sağlamaktayız. İdeamax Bilgi Teknolojileri sektörlere özel dijital çözümler sağlamaktadır. Bu sektör el özel çözümlerle daha kullanışlı eticaret siteleri, web siteleri ve ticari programlar oluşturulmaktadır.

Devamını Gizle